OKart.cz - tvorba www stránek, tvorba e-shopů, vizitky, tvorba vizitek, grafické návrhy, tisk

Tvorba www stránek, webdesign

Tvorba www stránek je stěžejním produktem naší společnosti. Zhotovíme vaší organizaci profesionální, přehledné a přitom atraktivní www stránky za bezkonkureční cenu. Při tvorbě stránek vycházíme výhradně z vašich požadavků, na jejichž základě vám navrhneme originální design a přehlednou strukturu stránek. Váš web poté naprogramujeme do finální podoby s využitím nejmodernějších technologií. Můžeme vám nabídnout téměř jakékoliv řešení: od jednoduché webové prezentace až po komplexní web s redakčním systémem.

5 důvodů proč web pravě od nás

Prohlédněte si www stránky, které jsme již vytvořili - naše reference!

Nabídka našich služeb

Reference www stránek
Ceník www stránek

Redakční systém

Ke každému webu nabízíme redakční systém. Sami si pak můžete na svůj web přidávat novinky nebo fotky, případně komunikovat on-line se svými zákazníky. Díky zabudovanému editoru nepotřebujete žádnou znalost html. Nabízíme vám následující standardní moduly:

Kompletní webovou prezentaci můžete mít již za 3 500 Kč včetně DPH.

V případě zájmu nás kontaktujte!

Vítejte na stránkách grafického studia OK artdesign.

Naší hlavní pracovní náplní je tvorba www stránek, programování a tvorba e-shopů, zpracování grafických návrhů, tvorba vizitek a reklamní grafika. Jsme mladá a perspektivní společnost, která se opírá o schopnosti a kreativitu absolventů nebo studentů vysokých škol.

© 2006 OK artdesign - tvorba www stránek, tvorba e-shopů, grafické návrhy, vizitky