Dezinfekce a čištění klimatizace ozonem – Otrokovice, Zlín

Nabízím profesionální dezinfekci klimatizace pomocí ozonového generátoru. Čištění klimatizace a zároveň dezinfekce celého interiéru vašeho auta trvá cca 1 hodinu. Cena čištění je 290 Kč.  V případě zájmu volejte  777 569 536 nebo pište na info@okart.cz


Klimatizace v autě je bezesporu příjemná věc a v dnešní době se stává již standardem výbavy. Výhody klimatizace jsou všem dobře známé, ale je důležité vědět, že může být i zdraví nebezpečná. Ty nejmenší následky, které Vám může způsobit neudržovaná klimatizace jsou bolesti hlavy, rýma, kašel, teplota, zánět průdušek nebo únava. V horším případě se můžete nakazit přemnoženou bakterií Legionella.

Správné používání a dodržování pravidelné dezinfekce je základem pro bezpečné a zdravotně nezávadné cestování celé posádky.

Čištění klimatizace ozonem je nejúčinnější způsob čištění klimatizace ve vašem automobilu. V kabině vytvořený ozon pronikne do všech průduchů ventilace až k samotnému výparníku klimatizace. Ozon zároveň dezinfikuje i interiér celého vozu.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *